ASSMANN WSW Components A-TB350-OP09
A-TB350-OP09 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-OP09
Datasheet Download
A-TB350-OP09.pdf
Availability of A-TB350-OP09
QUANTITY
A-TB350-OP09 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-OP09
Internal Part NumberEIS-A-TB350-OP09
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
TypeHeader, Male Pins, Unshrouded
Number of Positions9
Positions Per Level9
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
Color-
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-OP09
Related LinksA-TB35, A-TB350-OP09 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-OP09 Details Description
Related parts for A-TB350-OP09
RES 665 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8MSOP datasheet.pdf
IC SWITCH DPDT 10TDFN datasheet.pdf
HORIZ SHORT PARTITION 440-HSP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM datasheet.pdf
FUSE 500A 1000V UL datasheet.pdf
IGBT 600V 50A 200W TO247 datasheet.pdf
OSC XO 26.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES 210 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 1.8UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf