ASSMANN WSW Components A-TB350-OP14
A-TB350-OP14 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-OP14
Datasheet Download
A-TB350-OP14.pdf
Availability of A-TB350-OP14
QUANTITY
A-TB350-OP14 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-OP14
Internal Part NumberEIS-A-TB350-OP14
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypeHeader, Male Pins, Unshrouded
Number of Positions14
Positions Per Level14
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
Color-
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-OP14
Related LinksA-TB35, A-TB350-OP14 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-OP14 Details Description
Related parts for A-TB350-OP14
CONN SAI 8 M M12 4POS datasheet.pdf
CAP CER 0.027UF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
RES 191 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
KIT EVAL MAX24001 datasheet.pdf
CONN RECEPT 20POS RA PCB datasheet.pdf
TRIM KIT FOR 1-2460, AND 1-1854 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X9.5MM XCUT T766 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
470UF 400V 35X45MM 105C 5000H datasheet.pdf