ASSMANN WSW Components A-TB350-OP18
A-TB350-OP18 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-OP18
Datasheet Download
A-TB350-OP18.pdf
Availability of A-TB350-OP18
QUANTITY
A-TB350-OP18 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-OP18
Internal Part NumberEIS-A-TB350-OP18
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypeHeader, Male Pins, Unshrouded
Number of Positions18
Positions Per Level18
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
Color-
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-OP18
Related LinksA-TB35, A-TB350-OP18 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-OP18 Details Description
Related parts for A-TB350-OP18
IDC CABLE - MKC16K/MC16G/MKC16K datasheet.pdf
Crystal 3.6864MHz 30ppm 18pF 200 Ohm -10°C - 60°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
IC SUPERVISOR ACTIVE HI TO-92 datasheet.pdf
PATCHCORD VIDEO STD 4' ORANGE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC CURRENT REGULATOR TO220AB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
HEADER 0.100 16 POSITIONS SMD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 6A 125V datasheet.pdf