ASSMANN WSW Components A-TB350-VK07
A-TB350-VK07 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-VK07
Datasheet Download
A-TB350-VK07.pdf
Availability of A-TB350-VK07
QUANTITY
A-TB350-VK07 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-VK07
Internal Part NumberEIS-A-TB350-VK07
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions7
Positions Per Level7
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-VK07
Related LinksA-TB35, A-TB350-VK07 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-VK07 Details Description
Related parts for A-TB350-VK07
IC 8-IN NOR/OR GATE 14-SOIC datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 80POS 1MM SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP 1MM SLD datasheet.pdf
CAP CER 100PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC 12BIT DATA ACQ SYS 28-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 442 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
IC ENCORE MCU 4K FLASH 28SSOP datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SST 10MSOP datasheet.pdf
CABLE 3POS datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 200W datasheet.pdf