ASSMANN WSW Components A-TB350-VK15
A-TB350-VK15 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-VK15
Datasheet Download
A-TB350-VK15.pdf
Availability of A-TB350-VK15
QUANTITY
A-TB350-VK15 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-VK15
Internal Part NumberEIS-A-TB350-VK15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions15
Positions Per Level15
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-VK15
Related LinksA-TB35, A-TB350-VK15 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-VK15 Details Description
Related parts for A-TB350-VK15
CONN EDGECARD 62POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
RES 14.3 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 31POS INLINE SCKT datasheet.pdf