ASSMANN WSW Components A-TB350-VK23
A-TB350-VK23 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-VK23
Datasheet Download
A-TB350-VK23.pdf
Availability of A-TB350-VK23
QUANTITY
A-TB350-VK23 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-VK23
Internal Part NumberEIS-A-TB350-VK23
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions23
Positions Per Level23
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-VK23
Related LinksA-TB35, A-TB350-VK23 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-VK23 Details Description
Related parts for A-TB350-VK23
IC SRAM 256KBIT 12NS 28SOJ datasheet.pdf
IC DAC 105DB 192KHZ PLL 24TSSOP datasheet.pdf
SENS 15PSI 1.2-20 UNF-2A 1-5V datasheet.pdf
IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
SOCKET SET TORXPLU 1/4" 3/8" 8PC datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 8SKT CRIMP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
LED ASSY PNL 3MM BLUE DIFF LENS datasheet.pdf
OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf