ASSMANN WSW Components A-TB381-OQ11CH
A-TB381-OQ11CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-OQ11CH
Datasheet Download
A-TB381-OQ11CH.pdf
Availability of A-TB381-OQ11CH
QUANTITY
A-TB381-OQ11CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-OQ11CH
Internal Part NumberEIS-A-TB381-OQ11CH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package600
PackagingBulk
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions11
Positions Per Level11
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
Header Orientation90°, Right Angle
Wire Gauge or Range - mm²-
ColorGreen
Operating Temperature-30°C ~ 105°C
Contact Mating FinishTin
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-OQ11CH
Related LinksA-TB381, A-TB381-OQ11CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-OQ11CH Details Description
Related parts for A-TB381-OQ11CH
IC ECONOSCILL 3.3V SS 8-USOP datasheet.pdf
SENSOR 200PSIG 1/4NPT 4.5V datasheet.pdf
IC EEPROM 512KBIT 1MHZ 8SO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
OSC XO 122.88MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 1W MINI2 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS STR .100" GOLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 140V 1W DO204AL datasheet.pdf
RES 330 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf