ASSMANN WSW Components A-TB381-OQ21CV
A-TB381-OQ21CV picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-OQ21CV
Datasheet Download
A-TB381-OQ21CV.pdf
Availability of A-TB381-OQ21CV
QUANTITY
A-TB381-OQ21CV Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-OQ21CV
Internal Part NumberEIS-A-TB381-OQ21CV
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions21
Positions Per Level21
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-OQ21CV
Related LinksA-TB381, A-TB381-OQ21CV Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-OQ21CV Details Description
Related parts for A-TB381-OQ21CV
SENSOR ACCEL XY-AX +/-10G 16QFN datasheet.pdf
IC DRIVER QUAD 60V 300MA 16DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 137 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 30POS PIN datasheet.pdf
IC FLASH 16MBIT 70NS 48TSOP datasheet.pdf
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 450V SMD datasheet.pdf
CAP CER 110PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf