ASSMANN WSW Components A-TB381-TT07
A-TB381-TT07 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-TT07
Datasheet Download
A-TB381-TT07.pdf
Availability of A-TB381-TT07
QUANTITY
A-TB381-TT07 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-TT07
Internal Part NumberEIS-A-TB381-TT07
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
TypePlug for Unshrouded Header
Number of Positions7
Positions Per Level7
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-TT07
Related LinksA-TB38, A-TB381-TT07 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-TT07 Details Description
Related parts for A-TB381-TT07
CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.15A 6DFN datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS RT ANG W/SCKTS datasheet.pdf
IC CLK GENERATOR LVCMOS 28QSOP datasheet.pdf
ADHESIVE TRANSFER TAPE 1.0"X60YD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 8POS PIN datasheet.pdf
CONN MAG-MATE SPLICE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf