ASSMANN WSW Components A-TB381-TT23
A-TB381-TT23 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-TT23
Datasheet Download
A-TB381-TT23.pdf
Availability of A-TB381-TT23
QUANTITY
A-TB381-TT23 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-TT23
Internal Part NumberEIS-A-TB381-TT23
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypePlug for Unshrouded Header
Number of Positions23
Positions Per Level23
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-TT23
Related LinksA-TB38, A-TB381-TT23 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-TT23 Details Description
Related parts for A-TB381-TT23
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 04POS STR datasheet.pdf
RES SMD 63.4K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
OSC XO 48.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 16V 20% 2910 datasheet.pdf
LED LIGHT BAR RECT 1X1 GREEN datasheet.pdf
RES SMD 6.81K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MULTI-PAIR 38COND 24AWG 500' datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 28VOUT 100W datasheet.pdf
LED SPACER 3MM T-1 BLACK 9MM datasheet.pdf