ASSMANN WSW Components A-TB381-VK22
A-TB381-VK22 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-VK22
Datasheet Download
A-TB381-VK22.pdf
Availability of A-TB381-VK22
QUANTITY
A-TB381-VK22 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-VK22
Internal Part NumberEIS-A-TB381-VK22
PackagingBulk
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions22
Positions Per Level22
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
Header Orientation45°
Plug Wire Entry-
Termination StyleSolder
Mounting TypeThrough Hole
Current - IEC-
Voltage - IEC-
Current - UL8A
Voltage - UL300V
Wire Gauge or Range - AWG-
Wire Gauge or Range - mm²-
ColorGreen
Operating Temperature-30°C ~ 105°C
Contact Mating Finish-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-VK22
Related LinksA-TB38, A-TB381-VK22 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-VK22 Details Description
Related parts for A-TB381-VK22
CONN PIN CRIMP 30AWG TIN datasheet.pdf
IC OPAMP GP 300KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
IC ECONOSCILL 3.3V SS 8-USOP datasheet.pdf
CONN JACK PHONE LOCKING 2COND datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RES 26.1 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 187 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf