ASSMANN WSW Components A-TB500-HX22H
A-TB500-HX22H picture photo
Mfg. Part Number
A-TB500-HX22H
Datasheet Download
A-TB500-HX22H.pdf
Availability of A-TB500-HX22H
QUANTITY
A-TB500-HX22H Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB500-HX22H
Internal Part NumberEIS-A-TB500-HX22H
Number of Levels1
Positions Per Level22
Pitch0.197" (5.00mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current6A
Voltage300V
ColorGray
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB500-HX22H
Related LinksA-TB50, A-TB500-HX22H Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB500-HX22H Details Description
Related parts for A-TB500-HX22H
RES SMD 6.2M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IDC CABLE - CSC26S/AE26M/X datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 100PF 16KV DISK datasheet.pdf
CONN BKWY HEADER 5POS STR GOLD datasheet.pdf
RES 340K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS SKT datasheet.pdf