ASSMANN WSW Components A-TB500-OQ13CH
A-TB500-OQ13CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB500-OQ13CH
Datasheet Download
A-TB500-OQ13CH.pdf
Availability of A-TB500-OQ13CH
QUANTITY
A-TB500-OQ13CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB500-OQ13CH
Internal Part NumberEIS-A-TB500-OQ13CH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions13
Positions Per Level13
Number of Levels1
Pitch0.197" (5.00mm)
Header Orientation90°, Right Angle
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB500-OQ13CH
Related LinksA-TB500, A-TB500-OQ13CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB500-OQ13CH Details Description
Related parts for A-TB500-OQ13CH
IC ENCORE MCU FLASH 8K 28SOIC datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 1W DO41 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" SR STRAIGHT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W datasheet.pdf
CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
IC CPLD 256MC 10NS 256FPBGA datasheet.pdf
RES SMD 9.09K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219AB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf