ASSMANN WSW Components A-TB508-OQ09CH
A-TB508-OQ09CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB508-OQ09CH
Datasheet Download
A-TB508-OQ09CH.pdf
Availability of A-TB508-OQ09CH
QUANTITY
A-TB508-OQ09CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB508-OQ09CH
Internal Part NumberEIS-A-TB508-OQ09CH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions9
Positions Per Level9
Number of Levels1
Pitch0.200" (5.08mm)
Header Orientation90°, Right Angle
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Contact Mating Finish-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB508-OQ09CH
Related LinksA-TB508, A-TB508-OQ09CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB508-OQ09CH Details Description
Related parts for A-TB508-OQ09CH
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
HAMMER FACE REPLACEMNT POLY 35MM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 80A TO262-3 datasheet.pdf
CONV DC/DC 7.5W 9-18VIN +/-12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
IC TXRX LIN 3.3V LDO 14-TSSOP datasheet.pdf
RES 0.665 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.2KV 320A DO205 datasheet.pdf