ASSMANN WSW Components A-TB508-OQ24CH
A-TB508-OQ24CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB508-OQ24CH
Datasheet Download
A-TB508-OQ24CH.pdf
Availability of A-TB508-OQ24CH
QUANTITY
A-TB508-OQ24CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB508-OQ24CH
Internal Part NumberEIS-A-TB508-OQ24CH
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions24
Positions Per Level24
Number of Levels1
Pitch0.200" (5.08mm)
Header Orientation90°, Right Angle
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Contact Mating Finish-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB508-OQ24CH
Related LinksA-TB508, A-TB508-OQ24CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB508-OQ24CH Details Description
Related parts for A-TB508-OQ24CH
TVS DIODE 111VWM 179VC SMD datasheet.pdf
RES SMD 430 OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 2A MICRO8 datasheet.pdf
LED XLAMP WHITE 2SMD datasheet.pdf
RES 432K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE COAXIAL RG62A 22AWG 1000' datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 5PIN SLD CUP datasheet.pdf
IC FLASH 16GBIT 153WFBGA datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
USB DEVELOPMENT KIT datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W datasheet.pdf