ASSMANN WSW Components A-TB508-VK24
A-TB508-VK24 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB508-VK24
Datasheet Download
A-TB508-VK24.pdf
Availability of A-TB508-VK24
QUANTITY
A-TB508-VK24 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB508-VK24
Internal Part NumberEIS-A-TB508-VK24
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions24
Positions Per Level24
Number of Levels1
Pitch0.200" (5.08mm)
ColorGreen
Operating Temperature-30°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB508-VK24
Related LinksA-TB50, A-TB508-VK24 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB508-VK24 Details Description
Related parts for A-TB508-VK24
IDC CABLE - MSR60K/MC60G/MPR60K datasheet.pdf
ON-OFF PLATE FOR 12MM BUSHING datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 48V datasheet.pdf
CBL RIBN 24COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 8DIP datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 6.5VOUT 50W datasheet.pdf
CONN PCB 4COND datasheet.pdf
CONN SMC JACK STR 50OHM CRIMP datasheet.pdf
RES 312K OHM 0.4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf