LEDdynamics Inc. A001-010H
A001-010H picture photo
Mfg. Part Number
A001-010H
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
THERMAL ADHESIVE
Datasheet Download
A001-010H.pdf
Availability of A001-010H
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
A001-010H Order Process
Ship out your order
Specifications of A001-010H
Internal Part NumberEIS-A001-010H
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Optoelectronics
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeAdhesive
For Use With/Related Products7007/7040 Endor Star
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A001-010H
Related LinksA001, A001-010H Datasheet, LEDdynamics Inc. Distributor
A001-010H Details Description
Related parts for A001-010H
CONN HEADER .100 SINGL STR 11POS datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 800V 10A TO220 datasheet.pdf
CONN RECEPT 4X LANYARD SMD PCB datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 2A 125V datasheet.pdf
CAP CER 0.27UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
RES 4K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CABLE SOCKET-SOCKET datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
381 TB PLUGGABLE PLUG WF datasheet.pdf
CAP CER 6.2PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf