Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions A15673-12
A15673-12 picture photo
Mfg. Part Number
A15673-12
Brief Description
TFLEX 212T V0,DC1 9" X 9"
Datasheet Download
A15673-12.pdf
Availability of A15673-12
QUANTITY
A15673-12 Order Process
Ship out your order
Specifications of A15673-12
Internal Part NumberEIS-A15673-12
ShapeSquare
Outline228.60mm x 228.60mm
Thickness0.012" (0.305mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A15673-12
A15673-12 Details Description
Related parts for A15673-12
LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD datasheet.pdf
CAP FILM 680PF 5% 50VDC 0805 datasheet.pdf
IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN datasheet.pdf
IGBT 1200V 300W TO247AD datasheet.pdf
RES 51K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.1% 0.15W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
IC DAC 16BIT SER 20-TSSOP datasheet.pdf
IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 2X12V 101W datasheet.pdf
3300UF 25V 18X40 105C AXI datasheet.pdf