Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions A15673-15
A15673-15 picture photo
Mfg. Part Number
A15673-15
Brief Description
TFLEX 215T V0,DC1 9" X 9"
Datasheet Download
A15673-15.pdf
Availability of A15673-15
QUANTITY
A15673-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of A15673-15
Internal Part NumberEIS-A15673-15
ShapeSquare
Outline228.60mm x 228.60mm
Thickness0.015" (0.381mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.5 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A15673-15
A15673-15 Details Description
Related parts for A15673-15
SENSOR OPTO 5MM LIGHT-ON TRANS datasheet.pdf
PUMP/BOTT LASTING-TOUCH RND 8OZ datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 20V 20% RADIAL datasheet.pdf
84140110 W/KEYD/LOCK INPUT CONN datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 14POS 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
CONN HDR 3POS 0.100 T/H datasheet.pdf
IC FPGA LP 3502LUTS 1.2V 25WLCS datasheet.pdf
IC TRANSLATOR DUAL 2BIT 8FLIPCHI datasheet.pdf
FIXED IND 3.1NH 900MA 90 MOHM datasheet.pdf