EDAC Inc. A20-108-261-310
A20-108-261-310 picture photo
Mfg. Part Number
A20-108-261-310
Datasheet Download
A20-108-261-310.pdf
Availability of A20-108-261-310
QUANTITY
A20-108-261-310 Order Process
Ship out your order
Specifications of A20-108-261-310
Internal Part NumberEIS-A20-108-261-310
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
FeaturesBoard Lock
LED ColorYellow - Green
Contact FinishGold
Contact Finish ThicknessFlash
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A20-108-261-310
Related LinksA20-108, A20-108-261-310 Datasheet, EDAC Inc. Distributor
A20-108-261-310 Details Description
Related parts for A20-108-261-310
02P H.D. BURNER HSG datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V datasheet.pdf
CONV DC/DC 33W 1.2-5.5VOUT 6A datasheet.pdf
IC RS485 DVR/RCVR 3.3V 14-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
MULTICHANNEL FSK TRANSMITTER datasheet.pdf
XCEDE RIGHT 4PVH 8COL datasheet.pdf
AM5 SWITCH 11A SPST-NO SHRT HNG datasheet.pdf