Omron Automation & Safety A22N-PR126
A22N-PR126 picture photo
Mfg. Part Number
A22N-PR126
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
STOP-START
Datasheet Download
A22N-PR126.pdf
Availability of A22N-PR126
QUANTITY
A22N-PR126 Order Process
Ship out your order
Specifications of A22N-PR126
Internal Part NumberEIS-A22N-PR126
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilyAccessories
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22N-PR126
Related LinksA22N-, A22N-PR126 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22N-PR126 Details Description
Related parts for A22N-PR126
RES SMD 107K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 100 OHM 35W 5% TO220 datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
Crystal 26.0000MHz 30ppm 18pF 30 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 25V 20% 2312 datasheet.pdf
RES 250 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
OSC XO 74.25MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf