Omron Automation & Safety A22N-PS103
A22N-PS103 picture photo
Mfg. Part Number
A22N-PS103
Brief Description
FAST-SLOW
Datasheet Download
A22N-PS103.pdf
Availability of A22N-PS103
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
A22N-PS103 Order Process
Ship out your order
Specifications of A22N-PS103
Internal Part NumberEIS-A22N-PS103
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22N-PS103
Related LinksA22N-, A22N-PS103 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22N-PS103 Details Description
Related parts for A22N-PS103
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
IC CAN CONTROLLER W/SPI 18-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
IC QUAD S-R LATCHES 16-SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 6.3V 10% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
RES 2.43 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 36.5 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 4.5-9VIN 15VOUT datasheet.pdf