Omron Automation & Safety A22NZ-MNA-NAA
A22NZ-MNA-NAA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-MNA-NAA
Brief Description
BLUE BRSHD METL BEZEL, FLAT
Datasheet Download
A22NZ-MNA-NAA.pdf
Availability of A22NZ-MNA-NAA
QUANTITY
A22NZ-MNA-NAA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-MNA-NAA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-MNA-NAA
SeriesA22NN
(Select First, Then Apply Filters) Compatible SeriesOmron, A22NN
Actuator TypePushbutton, Round
IlluminationNon-Illuminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s)
TypeMaintained
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-MNA-NAA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-MNA-NAA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-MNA-NAA Details Description
Related parts for A22NZ-MNA-NAA
CLIP NUT STEEL 10-32 25/PK datasheet.pdf
IDC CABLE - HSC30S/AE30G/HSC30S datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 300PSIS M10 4-20 MA datasheet.pdf
KIT EVAL FIBER OPTIC 125MBD datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V 10% AXIAL datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
IC MUX SGL 2-INPUT 6TSOP datasheet.pdf
FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf