Omron Automation & Safety A22NZ-MPA-UAA
A22NZ-MPA-UAA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-MPA-UAA
Brief Description
BLUE BRSHD MTL BZL, PROJECTED
Datasheet Download
A22NZ-MPA-UAA.pdf
Availability of A22NZ-MPA-UAA
QUANTITY
A22NZ-MPA-UAA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-MPA-UAA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-MPA-UAA
IlluminationNon-Illuminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s)
TypeMaintained
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-MPA-UAA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-MPA-UAA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-MPA-UAA Details Description
Related parts for A22NZ-MPA-UAA
RES SMD 475 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 0.59 OHM 1% AXL datasheet.pdf
TRANS RF NPN 20V 15MA SSMINI3 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
RES 42.2K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
LED HB XLAMP CXA2540 datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 4.1A 75.44 MOHM datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 250V 15A datasheet.pdf