Omron Automation & Safety A22NZ-MPM-NAA
A22NZ-MPM-NAA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-MPM-NAA
Brief Description
BLUE BRSHD MTL BZL, PROJECTED
Datasheet Download
A22NZ-MPM-NAA.pdf
Availability of A22NZ-MPM-NAA
QUANTITY
A22NZ-MPM-NAA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-MPM-NAA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-MPM-NAA
IlluminationNon-Illuminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s)
TypeMomentary
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-MPM-NAA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-MPM-NAA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-MPM-NAA Details Description
Related parts for A22NZ-MPM-NAA
CONN HEADER 34POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
RES 200 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TRIMMER 10K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 250V AXIAL datasheet.pdf
RES 402 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
BLOCK SPADE INSULKRIMP TAPED datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf
T5009-6 3NC+1NO FLX 1 ACT M20/NP datasheet.pdf
RES SMD 180K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf