Omron Automation & Safety A22NZ-MPM-UGA
A22NZ-MPM-UGA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-MPM-UGA
Brief Description
GREEN BRSHD MTL BZL, PROJECTED
Datasheet Download
A22NZ-MPM-UGA.pdf
Availability of A22NZ-MPM-UGA
QUANTITY
A22NZ-MPM-UGA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-MPM-UGA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-MPM-UGA
IlluminationNon-Illuminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s)
TypeMomentary
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-MPM-UGA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-MPM-UGA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-MPM-UGA Details Description
Related parts for A22NZ-MPM-UGA
IC RESET N-CH OD 6.0V 5SSOP datasheet.pdf
BOX ABS BLK/GRAY 9.83"L X 6.27"W datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 16V 10% RADIAL datasheet.pdf
DISPLAY 7SEGMENT YELLOW CC 0.56" datasheet.pdf
POWER STRIP SURGE PROTECT 6'C datasheet.pdf
RES SMD 66.5 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP POLYMER 100UF 20% 4V SMD datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
FUSE AUTO 60A 32VAC/VDC 1PK CARD datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 5V 75V 15A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf