Omron Automation & Safety A22NZ-RNM-UYA
A22NZ-RNM-UYA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-RNM-UYA
Brief Description
YELLOW METAL, FLAT TRANS
Datasheet Download
A22NZ-RNM-UYA.pdf
Availability of A22NZ-RNM-UYA
QUANTITY
A22NZ-RNM-UYA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-RNM-UYA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-RNM-UYA
IlluminationNon-Illuminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s)
TypeMomentary
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-RNM-UYA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-RNM-UYA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-RNM-UYA Details Description
Related parts for A22NZ-RNM-UYA
FUSE GLASS 12.5A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
IC VIDEO SWITCH SPST 8DIP datasheet.pdf
RES SMD 732K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
LENS FOR NICHIA 183/083 datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 37POS CABLE SKT datasheet.pdf
INSULATION SLEEVE datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf