Omron Automation & Safety A22NZ-RPA-TAA
A22NZ-RPA-TAA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-RPA-TAA
Brief Description
BLU METAL, PROJECTED LGHT
Datasheet Download
A22NZ-RPA-TAA.pdf
Availability of A22NZ-RPA-TAA
QUANTITY
A22NZ-RPA-TAA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-RPA-TAA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-RPA-TAA
SeriesA22NL
(Select First, Then Apply Filters) Compatible SeriesOmron, A22NL
Actuator TypePushbutton, Round
IlluminationIlluminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s), Illumination Source
TypeMaintained
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-RPA-TAA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-RPA-TAA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-RPA-TAA Details Description
Related parts for A22NZ-RPA-TAA
RES SMD 2.94KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC BUFF DL SCHM TRG N-INV 6TSOP datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 7/16-20UNF .5-4.5V datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 1A 8SON datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PWM 10MSOP datasheet.pdf
FUSE PTC RESETTABLE datasheet.pdf
RES 22 OHM 50W 5% TO220 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPST 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
PATCH CORD CAT5E YELLOW datasheet.pdf
RES SMD 2.4 OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf