Omron Automation & Safety A22RL-10M-T1
A22RL-10M-T1 picture photo
Mfg. Part Number
A22RL-10M-T1
Manufacturer
Product Category
Configurable Switch Components - Contact Block
Brief Description
SW/LIGHT UNIT 120V SPST-NO
Datasheet Download
A22RL-10M-T1.pdf
Availability of A22RL-10M-T1
QUANTITY
A22RL-10M-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of A22RL-10M-T1
Internal Part NumberEIS-A22RL-10M-T1
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Category Switches
FamilyConfigurable Switch Components - Contact Block
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22RL-10M-T1
Related LinksA22RL-, A22RL-10M-T1 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22RL-10M-T1 Details Description
Related parts for A22RL-10M-T1
HDI PIN ASSY 4 ROW 612 POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 88POS .156 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CON TERMINAL BLOCK SPRING CLAMP datasheet.pdf
RES 332 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
AC DRIVE, 575VAC 1150HP 1060A datasheet.pdf
CONN HDR 64POS 0.100 PRESS FIT datasheet.pdf
Connector Socket 48 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 10ppm 12pF 200 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf