Microsemi SoC A3PN125-ZVQ100I
A3PN125-ZVQ100I picture photo
Mfg. Part Number
A3PN125-ZVQ100I
Datasheet Download
A3PN125-ZVQ100I.pdf
Availability of A3PN125-ZVQ100I
QUANTITY
A3PN125-ZVQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of A3PN125-ZVQ100I
Internal Part NumberEIS-A3PN125-ZVQ100I
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLIGLOO/ProASIC3 nano Z Families 03/Aug/2015
Number of Gates125000
Voltage - Supply1.425 V ~ 1.575 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A3PN125-ZVQ100I
Related LinksA3PN125, A3PN125-ZVQ100I Datasheet, Microsemi SoC Distributor
A3PN125-ZVQ100I Details Description
Related parts for A3PN125-ZVQ100I
DISPLAY 4X7 NUM RDP LOW PWR HER datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1 OHM datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
RESISTOR MINI datasheet.pdf
LED MINI BAY CLSTR 120VAC RED NO datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.5W 15VIN 15VOUT datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
CB BTS FT 12 ASY 10A datasheet.pdf