Microsemi SoC A3PN250-ZVQ100I
A3PN250-ZVQ100I picture photo
Mfg. Part Number
A3PN250-ZVQ100I
Datasheet Download
A3PN250-ZVQ100I.pdf
Availability of A3PN250-ZVQ100I
QUANTITY
A3PN250-ZVQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of A3PN250-ZVQ100I
Internal Part NumberEIS-A3PN250-ZVQ100I
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLIGLOO/ProASIC3 nano Z Families 03/Aug/2015
Number of Gates250000
Voltage - Supply1.425 V ~ 1.575 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A3PN250-ZVQ100I
Related LinksA3PN250, A3PN250-ZVQ100I Datasheet, Microsemi SoC Distributor
A3PN250-ZVQ100I Details Description
Related parts for A3PN250-ZVQ100I
MAXIGRABBER/BANANA PLUG 12" RED datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 1.5A DDPAK datasheet.pdf
MACHINE SCREW PAN PHILLIPS 4-40 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 40.2K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE datasheet.pdf
IC FLASH 16MBIT 85MHZ 8SOIC datasheet.pdf
17+17DIL MALE SMT HORIZ CON datasheet.pdf
CAP CER 47PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf