Vishay/BCcomponents A681J15C0GH5TAA
A681J15C0GH5TAA picture photo
Mfg. Part Number
A681J15C0GH5TAA
Brief Description
CAP CER 680PF 100V NP0 AXIAL
Datasheet Download
A681J15C0GH5TAA.pdf
Availability of A681J15C0GH5TAA
QUANTITY
A681J15C0GH5TAA Order Process
Ship out your order
Specifications of A681J15C0GH5TAA
Internal Part NumberEIS-A681J15C0GH5TAA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package7,000
SeriesA
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance680pF
Tolerance±5%
Voltage - Rated100V
Temperature CoefficientC0G, NP0
Mounting TypeThrough Hole
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / CaseAxial
Size / Dimension0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A681J15C0GH5TAA
Related LinksA681J15, A681J15C0GH5TAA Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
A681J15C0GH5TAA Details Description
Related parts for A681J15C0GH5TAA
IC DAC 24BIT VCXO/PLL 24-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 182K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
BEZEL SOLID PLASTIC RED 2/PACK datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC LI+ CHARGER PWR MGMT 24VQFN datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T412 datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 1KV X7R RADIAL datasheet.pdf
MAT TABLE ESD 36"X60" GRN datasheet.pdf
CAP CER 0.50PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf