Abracon Corporation ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T
ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T picture photo
Mfg. Part Number
ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T
Brief Description
Crystal 9.84375MHz 30ppm 10pF 100 Ohm -40°C - 125°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T.pdf
Availability of ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T Order Process
Ship out your order
Specifications of ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T
Internal Part NumberEIS-ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
TypeMHz Crystal
Frequency9.84375MHz
Frequency Stability±100ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Height0.055" (1.40mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T
Related LinksABM7-9.84375MH, ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T Details Description
Related parts for ABM7-9.84375MHZ-10-R50-K4Q-T
IC EEPROM 1KBIT 400KHZ 8TSSOP datasheet.pdf
VARISTOR 900V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 14SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 110VWM 196VC P600 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 1500W datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 74POS datasheet.pdf
HVAC MULTIMETER AND CLAMP METER datasheet.pdf
LED COB CXA1304 5000K WHITE SMD datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf