Microchip Technology AC320002
AC320002 picture photo
Mfg. Part Number
AC320002
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
ADAPTR PIC32 ST BD TO EXPL16 PIM
Datasheet Download
AC320002.pdf
Availability of AC320002
QUANTITY
AC320002 Order Process
Ship out your order
Specifications of AC320002
Internal Part NumberEIS-AC320002
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingLabel and Packing Changes 23/Sep/2015
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeStarter Kit Board
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AC320002
Related LinksAC32, AC320002 Datasheet, Microchip Technology Distributor
AC320002 Details Description
Related parts for AC320002
JUMPER COMB QB 4 SAKT1 4POS datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 167MHZ 100TQFP datasheet.pdf
SW OCTAL ROTARY DIP T/H 50V datasheet.pdf
CAP CER 5000PF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
AUD SIG DEVICE 10-48VAC/DC PANEL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EYELET datasheet.pdf
CBL RIBN 30COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONN HEADER 68POS STR DUAL .100" datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf