Amphenol Industrial ACA3100E16S-1SB
ACA3100E16S-1SB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100E16S-1SB
Brief Description
ACB 7C 7#16S SKT RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100E16S-1SB.pdf
Availability of ACA3100E16S-1SB
QUANTITY
ACA3100E16S-1SB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100E16S-1SB
Internal Part NumberEIS-ACA3100E16S-1SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100E16S-1SB
Related LinksACA3100, ACA3100E16S-1SB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100E16S-1SB Details Description
Related parts for ACA3100E16S-1SB
Connector Receptacle 36 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 700MW SFLAT datasheet.pdf
LED RED DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 3% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN datasheet.pdf
CABLE ASSY 24" N MALE-RP TNC FEM datasheet.pdf
RES SMD 47.5K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
Connector Socket 23 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf