Amphenol Industrial ACA3100F20-15SB
ACA3100F20-15SB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100F20-15SB
Brief Description
ACB 7C 7#12 SKT RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100F20-15SB.pdf
Availability of ACA3100F20-15SB
QUANTITY
ACA3100F20-15SB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100F20-15SB
Internal Part NumberEIS-ACA3100F20-15SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100F20-15SB
Related LinksACA3100, ACA3100F20-15SB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100F20-15SB Details Description
Related parts for ACA3100F20-15SB
CONN SPRING 60POS DUAL .390 SMD datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 40A 60VDC 2SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 8V 25MA SOT143 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
RES 15K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT CP datasheet.pdf
OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 200POS 0.8MM SMD datasheet.pdf