Amphenol Industrial ACA3100FA14S-7SB
ACA3100FA14S-7SB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100FA14S-7SB
Brief Description
ACB 3C 3#16S SKT RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100FA14S-7SB.pdf
Availability of ACA3100FA14S-7SB
QUANTITY
ACA3100FA14S-7SB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100FA14S-7SB
Internal Part NumberEIS-ACA3100FA14S-7SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100FA14S-7SB
Related LinksACA3100F, ACA3100FA14S-7SB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100FA14S-7SB Details Description
Related parts for ACA3100FA14S-7SB
HOOK-UP STRND 30AWG ORANGE 1000' datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
IC LATCH OCTAL D-TYPE 20-TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20V 10% 2917 datasheet.pdf
RES 137K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FREE HNG W/PINS datasheet.pdf
RES 143 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
PIN STRIP HEADER 3 PIN STRAIGHT datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 213MA 2.7 OHM SMD datasheet.pdf
IC OPAMP 5V ZD MICROPWR 8MSOP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 100W datasheet.pdf