Amphenol Industrial ACA3101F28-19SB
ACA3101F28-19SB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3101F28-19SB
Brief Description
ACB 10C 4#12 6#16 SKT RECP LIN
Datasheet Download
ACA3101F28-19SB.pdf
Availability of ACA3101F28-19SB
QUANTITY
ACA3101F28-19SB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3101F28-19SB
Internal Part NumberEIS-ACA3101F28-19SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3101F28-19SB
Related LinksACA3101, ACA3101F28-19SB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3101F28-19SB Details Description
Related parts for ACA3101F28-19SB
FUSE BLOCK CART 250V 16A CHASSIS datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 54VWM 91.46VC SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 550V SCREW datasheet.pdf
RES 39.2K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SOP datasheet.pdf
FRAME GROMMET SPLIT ELASTMR GRAY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
289B0179 PRESS SIDING TABLE SA datasheet.pdf
SWITCH SIDE ACTUATED datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf