Amphenol Industrial ACA3108E18-19SBF80
ACA3108E18-19SBF80 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3108E18-19SBF80
Brief Description
ACB 10C 10#16 SKT PLUG RTANG
Datasheet Download
ACA3108E18-19SBF80.pdf
Availability of ACA3108E18-19SBF80
QUANTITY
ACA3108E18-19SBF80 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3108E18-19SBF80
Internal Part NumberEIS-ACA3108E18-19SBF80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3108E18-19SBF80
Related LinksACA3108E1, ACA3108E18-19SBF80 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3108E18-19SBF80 Details Description
Related parts for ACA3108E18-19SBF80
CAP ALUM 56000UF 20% 16V SNAP datasheet.pdf
RESONATOR CER 3.58MHZ W/CAP SMD datasheet.pdf
IC FRACTION-N FREQ SYNTH 16TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS 3MM R/A TIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 24POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.048V TSOT23-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
RES 215K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT PIN datasheet.pdf