Amphenol Industrial ACA3108E20-3SB
ACA3108E20-3SB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3108E20-3SB
Brief Description
ACB 3C 3#12 SKT PLUG RTANG
Datasheet Download
ACA3108E20-3SB.pdf
Availability of ACA3108E20-3SB
QUANTITY
ACA3108E20-3SB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3108E20-3SB
Internal Part NumberEIS-ACA3108E20-3SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3108E20-3SB
Related LinksACA3108, ACA3108E20-3SB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3108E20-3SB Details Description
Related parts for ACA3108E20-3SB
CONN HEADER RTANG 2POS .100 TIN datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 16 OHM 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISOR SOT23-5 datasheet.pdf
PROTECTOR SINGLE BIDIRECT 300V datasheet.pdf
CAP CER 1UF 10V Y5V 0603 datasheet.pdf
UNIV 100-240VAC-24VDC CONT NEMA datasheet.pdf
SENSOR PRESSURE 100KPA STD DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100" datasheet.pdf
LCD 3.2" TFT DISPLAY datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SRT datasheet.pdf