Amphenol Industrial ACC02E20-3P-025
ACC02E20-3P-025 picture photo
Mfg. Part Number
ACC02E20-3P-025
Brief Description
AC 3C 3#12 PIN RECP
Datasheet Download
ACC02E20-3P-025.pdf
Availability of ACC02E20-3P-025
QUANTITY
ACC02E20-3P-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC02E20-3P-025
Internal Part NumberEIS-ACC02E20-3P-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC02E20-3P-025
Related LinksACC02E2, ACC02E20-3P-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC02E20-3P-025 Details Description
Related parts for ACC02E20-3P-025
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16TSSOP datasheet.pdf
IC MULTICH RS232 DVR/RCVR 20SSOP datasheet.pdf
BATTERY LITH 3V COIN 20MM W/TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 4 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 47.5 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf