Amphenol Industrial ACC06A22-19S-003-LC
ACC06A22-19S-003-LC picture photo
Mfg. Part Number
ACC06A22-19S-003-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
AC 14C 14#16 SKT PLUG
Datasheet Download
ACC06A22-19S-003-LC.pdf
Availability of ACC06A22-19S-003-LC
QUANTITY
ACC06A22-19S-003-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC06A22-19S-003-LC
Internal Part NumberEIS-ACC06A22-19S-003-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC06A22-19S-003-LC
Related LinksACC06A22-, ACC06A22-19S-003-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC06A22-19S-003-LC Details Description
Related parts for ACC06A22-19S-003-LC
RES SMD 191 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 11POS STRGHT PINS datasheet.pdf
OSC XO 216.025MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
TERM RING INS 12-10AWG datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 1POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 60V FLATPACK datasheet.pdf
350 TB SPR PLU F/SCREW datasheet.pdf
IC VOLT DETECT 2.2V 50MS SNT-4A datasheet.pdf