Amphenol Industrial ACC06E14S-6P-027-B30
ACC06E14S-6P-027-B30 picture photo
Mfg. Part Number
ACC06E14S-6P-027-B30
Brief Description
AC 6C 6#16S PIN PLUG
Datasheet Download
ACC06E14S-6P-027-B30.pdf
Availability of ACC06E14S-6P-027-B30
QUANTITY
ACC06E14S-6P-027-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC06E14S-6P-027-B30
Internal Part NumberEIS-ACC06E14S-6P-027-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC06E14S-6P-027-B30
Related LinksACC06E14S-, ACC06E14S-6P-027-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC06E14S-6P-027-B30 Details Description
Related parts for ACC06E14S-6P-027-B30
Crystal 27.0000MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
GROMMET EDGE SOLID BLACK 1=100' datasheet.pdf
EDGECARD 132POS .050 SLD W/POSTS datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SERIAL 8-SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AC datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV X7R RADIAL datasheet.pdf
MINIFIT JR PLUG V-2 BLK 3POS datasheet.pdf
D4F-220-3D datasheet.pdf
BATTERY CONTACT .405" LENGTH datasheet.pdf
LABEL COMP datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 5% 310VAC AXIAL datasheet.pdf