Amphenol Industrial ACS02E10SL-4P
ACS02E10SL-4P picture photo
Mfg. Part Number
ACS02E10SL-4P
Brief Description
AC 2C 2#16S PIN RECP BOX
Datasheet Download
ACS02E10SL-4P.pdf
Availability of ACS02E10SL-4P
QUANTITY
ACS02E10SL-4P Order Process
Ship out your order
Specifications of ACS02E10SL-4P
Internal Part NumberEIS-ACS02E10SL-4P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACS02E10SL-4P
Related LinksACS02E, ACS02E10SL-4P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACS02E10SL-4P Details Description
Related parts for ACS02E10SL-4P
CAP CER 47PF 2KV NP0 1812 datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 166MHZ 165CABGA datasheet.pdf
CONN 2.54MM MALE STR PCB TH 12P datasheet.pdf
IC FET RF LDMOS 120W PG-64248-2 datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-18VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
RES 10.0K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 23POS .380" datasheet.pdf