Integrated Device Technology (IDT) ADC1443D250HD-C1
ADC1443D250HD-C1 picture photo
Mfg. Part Number
ADC1443D250HD-C1
Datasheet Download
ADC1443D250HD-C1.pdf
Availability of ADC1443D250HD-C1
QUANTITY
ADC1443D250HD-C1 Order Process
Ship out your order
Specifications of ADC1443D250HD-C1
Internal Part NumberEIS-ADC1443D250HD-C1
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package348
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ADC1443D250HD-C1
Related LinksADC1443D, ADC1443D250HD-C1 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
ADC1443D250HD-C1 Details Description
Related parts for ADC1443D250HD-C1
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 24-EDIP datasheet.pdf
CONN SOCKET 4POS SCREW FOR SRT2 datasheet.pdf
CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf
IC TIMING CTRL HUB P4 56-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 33.2 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
RES 1.65K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 5POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 23.2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 10POS DR LOW P datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V datasheet.pdf