Amphenol Industrial ADZ1C42813500
ADZ1C42813500 picture photo
Mfg. Part Number
ADZ1C42813500
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONNECTOR
Datasheet Download
ADZ1C42813500.pdf
Availability of ADZ1C42813500
QUANTITY
ADZ1C42813500 Order Process
Ship out your order
Specifications of ADZ1C42813500
Internal Part NumberEIS-ADZ1C42813500
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ADZ1C42813500
Related LinksADZ1C4, ADZ1C42813500 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ADZ1C42813500 Details Description
Related parts for ADZ1C42813500
Connector Receptacle 15 Position 0.025" (0.64mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1A 8VDFN datasheet.pdf
RES SMD 2.87 OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
IC AUDIO CODEC 8CH LP 120PBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 20POS 1.0MM VERT SMD datasheet.pdf