Phyton Inc. AE-Q80-F32
AE-Q80-F32 picture photo
Mfg. Part Number
AE-Q80-F32
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
ADAPTER PHILIPS/NXP DIP40/QFP80
Datasheet Download
AE-Q80-F32.pdf
Availability of AE-Q80-F32
QUANTITY
AE-Q80-F32 Order Process
Ship out your order
Specifications of AE-Q80-F32
Internal Part NumberEIS-AE-Q80-F32
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeSocket Module - QFP
For Use With/Related ProductsChipProg-40, ChipProg-48, ChipProg-481, ChipProg-G41
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AE-Q80-F32
Related LinksAE-Q8, AE-Q80-F32 Datasheet, Phyton Inc. Distributor
AE-Q80-F32 Details Description
Related parts for AE-Q80-F32
TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
RES ARRAY 10 RES 100K OHM 20SSOP datasheet.pdf
SENS PROX M30 18MM AC2W-NC datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES 388 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN ADAPT PLUG TO JACK BNC datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
RECT BRIDGE GP 800V 2A ABSZ4 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V datasheet.pdf