Phyton Inc. AE-QFN64-EFM32
AE-QFN64-EFM32 picture photo
Mfg. Part Number
AE-QFN64-EFM32
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
ADAPTER DIP-40 TO QFN-64
Datasheet Download
AE-QFN64-EFM32.pdf
Availability of AE-QFN64-EFM32
QUANTITY
AE-QFN64-EFM32 Order Process
Ship out your order
Specifications of AE-QFN64-EFM32
Internal Part NumberEIS-AE-QFN64-EFM32
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeSocket Module - QFN
For Use With/Related ProductsChipProg-40, ChipProg-48, ChipProg-481, ChipProg-G41
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AE-QFN64-EFM32
Related LinksAE-QFN6, AE-QFN64-EFM32 Datasheet, Phyton Inc. Distributor
AE-QFN64-EFM32 Details Description
Related parts for AE-QFN64-EFM32
IC REG BUCK ADJ 1.5A 16TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 3.16M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 80MA 1.7 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 40.2K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 60POS 0.156 datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
09+09 DIL VERT SMT HDR P/P datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 196MA 3.2 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 562 OHM 0.01% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 22POS SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf