Panasonic Industrial Automation Sales AEL58012C11
AEL58012C11 picture photo
Mfg. Part Number
AEL58012C11
Manufacturer
Product Category
Panel Meters - Accessories
Brief Description
FRONT PANEL LC4H BLACK/BLANK
Datasheet Download
AEL58012C11.pdf
Availability of AEL58012C11
QUANTITY
AEL58012C11 Order Process
Ship out your order
Specifications of AEL58012C11
Internal Part NumberEIS-AEL58012C11
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyPanel Meters - Accessories
Series-
Accessory TypeFront Panel
For Use With/Related ProductsLC4H Series
SpecificationsBlack, Blank
Includes-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AEL58012C11
Related LinksAEL58, AEL58012C11 Datasheet, Panasonic Industrial Automation Sales Distributor
AEL58012C11 Details Description
Related parts for AEL58012C11
RECT BRIDGE 1-PH 1200V 35A GBPCA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC LOAD SWITCH ULOW 4DSBGA datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
RES SMD 715K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 5W T18 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf