Essentra Components (formerly Richco, Inc.) AFMP080A
AFMP080A picture photo
Mfg. Part Number
AFMP080A
Brief Description
FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK
Datasheet Download
AFMP080A.pdf
Availability of AFMP080A
QUANTITY
AFMP080A Order Process
Ship out your order
Specifications of AFMP080A
Internal Part NumberEIS-AFMP080A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
ColorBlack
Size / Dimension3.150" Dia (80.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AFMP080A
Related LinksAFMP, AFMP080A Datasheet, Essentra Components (formerly Richco, Inc.) Distributor
AFMP080A Details Description
Related parts for AFMP080A
C.B. HOLE PLUG .150" SILIC BLACK datasheet.pdf
IC 4X4 REGISTER FILE 3ST 16SSOP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 81CBGA datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
PC TERM BLOCK 5.08MM 6POS GREEN datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 4SMD datasheet.pdf
RES 960 OHM 0.6W 0.02% RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf